لیفت مژه و لمینت مژه چیست؟ و هر چیزی که در مورد آن باید بدانید

قطعا این روزها یکی از دغدغه های مهم خانم ها به ویژه خانم های جوان برای زیبایی، زیبایی مژه هایشان است که روش های مختلفی برای آن مانند لیفت مژه، کاشت مژه، اکستنشن مژه و … وجود دارد! اما نکته مهم و دغدغه اصلی برای همه، ماندگاری روش مورد استفاده و از طرف دیگر روشی با کمترین عوارض جانبی و نگهداری آسان است.

لیفت مژه و لمینت مژه

احتمالا شما نیز هر روز برای آرایش چشمان خود ناچار به استفاده از محصولات آرایشی چشم، از جمله ریمل هستید و چالش همیشگی خرید یک ریمل مناسب و تاثیرگذار را بارها و بارها تجربه کرده اید. چه ریمل معمولی و چه ریمل ضدآب نمی توانند برای مدتی مناسب چشم ها را با زیبایی لازم همراه ساخته و با گذشت چند ساعت، جلوه اولیه آن ها از بین خواهد رفت. با این حساب، استفاده از یک روش جایگزین برای زندگی مدرن امروزی و مناسبات اجتماعی، لازم به نظر می رسد. چنین روشی به اندازه میکروبلیدینگ ابرو، در زیبایی چهره شما موثر خواهد بود.

لیفت مژه

یکی از روش های جدید برای حالت دادن و بلندتر کردن مژه ها لیفت و لمینت مژه می باشد که روشی جدیدتر نسبت به فر مژه و اکستنشن مژه محسوب می شود.

لیفت مژه برای چه افرادی مناسب است؟

آن دسته از افرادی که می خواهند مژه هایشان برجسته به نظر آمده و با کمی تاب خوردن، جلوه ای مضاعف داشته باشد، لیفت مژه را روشی عالی خواهند یافت. دقت داشته باشید که با انجام این عمل ترمیمی زیبایی در یک مرکز معتبر و دارای تجربه و دانش کافی، نتیجه کار را به شکلی کاملا متفاوت مشاهده خواهید کرد. در غیر این صورت امکان آسیب دیدن مژه های شما وجود داشته و یا اثرگذاری لیفتینگ مژه ها بسیار کوتاه مدت بوده و ارزش هزینه ای که بابت آن می پردازید را نخواهد داشت.

مراقبت های قبل از لیفت و لمینت مژه

مراقبت های پیش از انجام لیفت و لمینت مژه را می توان در موارد زیر جای داد:

  1. حداقل ۴۸ ساعت قبل از انجام لیفت یا لمینت مژه، از محصولات چرب روی مژه های خود استفاده نکرده و از لوازم آرایشی نیز استفاده نکنید.
  2. تزجیحا از لنزهای تماسی حداقل ۴۸ ساعت پیش از انجام لیفت یا لمینت مژه استفاده نکنید.

مراقبت های بعد از لیفت و لمینت مژه

مراقبت های بعد از لیفت و لمینت مژه را به شرح زیر در نظر داشته باشید:

  1. تا ۴۸ ساعت ، استفاده از محصولات آرایشی چشمی را به تعویق بیندازید.
  2. از کرم های چرب استفاده نکنید.
  3. مژه های خود را لمس نکرده یا چشم ها را مالش ندهید.

لیفت مژه و لمینت

اما این دو روش یعنی لمینت مژه و لیفت مژه با یکدیگر تفاوت هایی داشته که در ادامه به آن ها می پردازیم.