لیفت و لمینت مژه

قطعا این روزها یکی از دغدغه های مهم خانم ها به ویژه خانم های جوان برای زیبایی ، زیبایی مژه هایشان می باشد که روش های مختلفی برای آن مانند کاشت مژه ، اکستنشن مژه و … وجود دارد ! اما نکته مهم و دغدغه اصلی برای همه،ماندگاری روش مورد استفاده و از طرف دیگر روشی با کمترین عوارض جانبی و نگهداری آسان است.

یکی از روش های جدید برای حالت دادن و بلندتر کردن مژه ها لیفت و لمینت مژه می باشد ، که روشی جدیدتر نسبت به فر مژه و اکستنشن مژه می باشد.

اما این دو روش یعنی لمینت مژه و لیفت مژه با یکدیگر تفاوت هایی داشته که در ادامه به آن ها می پردازیم.

لیفت یا لمینت مژه کدامیک ؟

این دو روش یعنی لیفت و لمینت مژه به دلیل آنکه همیشه در کنار هم نامشان به کار می رود به طور معمول با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند و شاید در خیلی مواقع تفاوت های آن ها برای شخصی که قصد دارد تا مژه های پرپشت تری داشته باشد، به طور کاملا واضح مشخص نیست ! اما باید بدانید کاربردهای این دو روش با یکدیگر متفاوت بوده و اول از همه شما باید هدف خود را از زیبایی مژه هایتان مشخص نمایید تا بتوانید روش مناسب را انتخاب نمایید.

به وطر خلاصه اگر بخواهیم توضیح دهیم لیفت مژه برای فر شدن و حالت دار شدن مزه مناسب بوده و لمینت مژه برای بلندی مژه و ضخامت و پرپشتی مناسب بوده اما در ادامه هر کدام را به طور جداگانه توضیح خواهیم داد.

لیفت مژه

در صورتی که مژه های کوتاه و افتاده ای دارید و می خواهید مژه هایتان پرپشت و در عین حال فر و حالت دار بشوند به شما لیفت مژه را پیشنهاد می کنیم ، که در این روش برای حالت دادن مژه و فر کردن آن بیشتر از مواد گیاهی و کراتین استفاده می شود که جایگزین بهتری نسبت به فر مژه و اکستنشن مژه می باشد.

ماندگاری لیفت مژه بین ۲ تا ۳ ماه بوده و لیفت مژه روشی عالی برای بالا بردن مژه بدون آسیب رساندن به مژه های طبیعی فرد می باشد.

یکی از مهمترین قسمت های حالت دادن به مژه با لیفت مژه کراتینه کردن آن است که باعث پرپشت تر شدن مژه می شود و همچنین از طرف دیگر باعث تقویت حجم و استقامت مژه ها نیز می شود.

مزایای لیفت مژه

  • ماندگاری مناسب

  • پرپشت کردن مژه

  • امکان استفاده از لنزهای تماسی

  • محافظت مژه از سرما و گرد و غبار

مزایای لمینت مژه

  • حفط حالت مژه حتی بعد از خواب

  • روش طبیعی برای تقویت مژه

  • بلندتر شدن مژه و افزایش رشد آن

  • محافظت در برابر گرد و غبار و سرما

لمینت مژه

اگر قصد دارید صرفا ضخامت مژه های شما بیشتر شود و مژه های بلندتری داشته باشید و نیازی به فر شدن مژه های خود ندارید از لمینت مژه استفاده نمایید ، در لمینت مژه از سرم مخصوص و رنگ و کراتین استفاده می شود و دوام آن بین ۳ هفته تا حداکثر ۲ ماه می باشد.

مهمترین کار در لمینت مژه اشباع کراتین مژه است و لمینت مژه روش طبیعی برای تقویت مژه می باشد.

پیشنها ما برای شما استفاده از هر دو روش یعنی لمینت و لیفت مژه به صورت ترکیبی می باشد اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ابتدا باید لیفت مژه بر روی مژه های شما انجام شود و بعد از فاصله زمانی حداقل ۲ روز اقدام به لمینت مژه نمایید.

اگر قبلا لمینت مژه انجام داده اید امکان لیفت مژه نخواهید داشت زیرا با انجام لیفت مژه بعد از لمینت مژه باعث از بین رفتن مواد لمینت خواهید شد.

تاتو بن مژه روشی برای زیبایی دائمی و آرایش دائمی ابرو بوده که البته بسیار کار حساسی می باشد که در مجموعه مهریماه توسط تکنسین کاملا حرفه ای و آموزش دیده با مرقوب ترین پیگمنت ها با لوازم کاملا استریل و یکبار مصرف صورت میگیرد.

تاتو بن مژه روشی برای زیبایی دائمی و آرایش دائمی ابرو بوده که البته بسیار کار حساسی می باشد که در مجموعه مهریماه توسط تکنسین کاملا حرفه ای و آموزش دیده با مرقوب ترین پیگمنت ها با لوازم کاملا استریل و یکبار مصرف صورت میگیرد.