تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن

در چهره و صورت هر شخص، زیبایی در هر یک از اجزای آن به طور خاص باعث هر چه زیباتر شدن چهره خواهد شد. به طور مثال زیبایی چشم ها، زیبایی ابرو، زیبایی مژه و زیبایی بینی و حتی زیبایی لب اهمیت ویژه ای در زیبایی کل چهره دارد. از این روی افراد به دنبال تاتو رژ لب و یا تاتو خط لب برای زیبایی دو چندان لب ها هستند.

از دلایلی که باعث عدم زیبایی لب ها می شود و افراد را ترغیب به تاتو رژ لب و تاتو خط لب می کند، می توان به حالتی مثل نامتناسب بودن لب ها اشاره نمود که این موارد همه با تاتو رژ لب و یا تاتو خط لب قابل اصلاح هستند.

تاتو رژ لب

تاتو رژ لب چیست؟

اصلاحی که تاتو رژ لب و یا تاتو خط لب انجام می دهد در نهایت باعث اصلاح تقارن لب ها، تقویت رنگ لب و ساخت مجدد حالت لب خواهد شد.

حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاید که فرق تاتو رژ لب و تاتو خط لب چیست که باید در جواب به آن گفت تاتو رژ لب یعنی رنگ کردن کل لب که باعث تغییر فرم و رنگ لب می گردد و تاتو خط لب هم برای نمایان کردن خط دور لب می باشد.

در تاتو لب هاشور لب صورت می گیرد که یک نوع آرایش نیمه دائمی لب بوده و رنگ به صورت خطوط نامنظم و ناهمسان توسط رنگ دانه ها بر روی لب هاشور زده می شوند و هاشور خود به دو روش میکروپیگمنتیشن لب و میکرو بلیدنیگ لب صورت می پذیرد که در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.

تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن

تاتو رژ لب برای چه کسانی مناسب است؟

  • برای رنگ دادن و حالت دادن و حجم دادن به لب های بی رنگ (سفید)
  • مناسب افراد سیگاری که به دلیل نیکوتین موجود در سیگار لب هایشان بعد از مدتی تیره می شود می توانند با اضافه کردن پیگمنت و رنگدانه ، اقدام به اصلاح فرم و رنگ لب خود به حالت طبیعی نمایند .
  • برای حالت دادن و رنگ دادن به لب های خانم هایی که بر اثر مرور زمان و افزایش سن ، رنگ لب هایشان به سمت تیرگی می رود ، مناسب می باشد.
  • جهت رفع عدم قرینگی لب ها
  • جهت بازساری و ترمیم حالت لب برای افرادی که بر اثر حادثه ، سوانح یا سوختگی بافت لب هایشان دچار مشکل شده است نیز مناسب می باشد.

هزینه تاتو رژ لب به روش میکروپیگمنتیشن چقدر است؟

 با توجه به میزان کاری که باید برای این روش ترمیمی و زیبایی انجام شود و نواقص فعلی لب ها، هزینه تاتو رژ لب متفاوت خواهد بود. با مراجعه به مرکز تخصصی تاتو رژلب مهریماه، می توانید نسبت به دریافت قیمت اقدام لازم را برای اطلاع از هزینه میکروپیگمنتیش لب انجام دهید. شیدینگ لب به روش پیگمنتیشن، یکی از بهترین روش های ترمیمی و زیبایی بوده و حتما در قیاس با هزینه آن، بسیار ارزنده خواهد بود. در واقع شما به یک شیدینگ لب دائم دست یافته و ترکیب رنگ تاتو خط لب نیز کمک می کند تا جلوه لب های شما، کاملا منحصر به فرد و طبیعی دیده شود.