قبل از بررسی هزینه میکروبلیدینگ ابرو لازم است توضیح مختصری درباره میکروبلیدینگ ابرو دهیم. میکروبلیدینگ یعنی سایه دادن و هاشور زدن ابروها با قلم و جوهر مخصوص تتو که با ظرافتی خاص انجام می شود و خیلی زیبا فرم ابروها را تغییر داده و یا قرینه سازی ابرو را انجام می دهد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

کیفیت مواد و رنگ موثر در هزینه میکروبلیدینگ ابرو

اولین و مهم ترین فاکتور در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو، مواد و ابزار و رنگ به کار رفته شده برای اجرای تتو است. هر چقدر مواد و رنگ مرغوب تر و اورجینال باشد، قیمت بالاتر خواهد بود.

همچنین رنگ های ارگانیک هزینه را بالاتر برده و دوام و کارایی اش نیز بیشتر خواهد بود. پس اگر هزینه میکروبلیدینگ توسط شخص یا سالن مورد نظر شما بسیار پایین است، این نکته را بدانید که قطعا از مواد خوب و مرغوب استفاده نمی شود و همین امر موجب خواهد شد تا شما ناچار به پرداخت هزینه چند برابری شوید.

دقت داشته باشید که ممکن است این مواد نامرغوب حساسیت زا بوده و مشکلات زیادی به وجود بیاورد. به جز این در بهترین حالت دوام خیلی کوتاهی دارد و در مدت زمان کمی نیاز به انجام مجدد میکروبلیدینگ پیدا می کنید. البته از سویی دیگر هر قیمت بالایی نیز دلیل بر با کیفیت بودن مواد و رنگ مصرفی نیست و شما نیاز است قبل از انجام میکروبلیدینگ بر روی ابروهای خود از مواد مصرفی و نیز شرایط کار پیگمنتر خود مطلع شوید و به طور کامل درباره آن تحقیق کنید.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

جوهر تتو در روش میکروبلیدینگ به عمق پوست نفوذ نمی کند و فقط در سطح پوست تاثیر می گذارد. به همین دلیل ماندگاری بسیار کمتری نسبت به تتو قدیمی و سنتی دارد، ولی در عوض قابلیت تغییر دادن رنگ و فرم ابرو ها در فواصل مختلف را خواهد داشت.

به طور تخصصی تر می توان گفت که رنگ استفاده شده در میکروبلیدینگ ابرو تنها به میانه غشای پوست نفوذ کرده و عمق زیادی ندارد از این رو میکروبلیدیگ روشی نیمه دائمی محسوب می شود و مدت زمان ماندگاری آن حدود ۱ سال است.

با این که در میکروپیگمنتیشن رنگ در لایه های عمیق پوست نفوذ می کن، ماندگاری میکروپیگمنتیشن طولانی تر است و گاهی تا ۵ سال ماندگاری دارد. البته گاهی ماندگاری بالا و نفوذ به عمق زیاد موجب مشکلاتی می شود و گاهی تغییر دادن فرم و رنگ ابرو را غیر ممکن می سازد و این برای اکثر خانم ها مطلوب نیست؛ زیرا نیاز به تغییر همگام با مد روز دارند و گاهی با افزایش سن مدل های قدیمی برای شخص مورد پسند نمی باشد.

سوابق پیگمنتر

عامل مهم بعدی در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو، میکروبلیدینگ کار یا همان پیگمنتر است، قطعا فردی حرفه ای با تجربه چندین ساله با فرد تازه کار و بی تجربه بسیار متفاوت خواهد بود و هزینه متفاوتی نیز برای این افراد متصور هستیم.

فردی که دوره های مختلفی را گذرانده و تمامی اصول میکروبلیدینگ را به طور کامل می داند و از روش ها و مدل های مختلف آن آگاه است و رزومه موفقی دارد ،با فردی تازه کار، عملکردی قابل تمایز ارائه خواهد داد و قطعا این امر در هزینه های میکروبلیدینگ  و نیز نحوه کارکرد شخص موثر خواهد بود.

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز

میکروبلیدینگ ابرو به روش فیبروز به صورت دستی و توسط قلم بلید که ابزاری غیر الکتریکی و بدون موتور است انجام می شود. بلید در عمل نوعی تیغ است دارای سوزن هایی یک بار مصرف در مدل های فلت یا اسلوپ است که فشار دست سوزن ها را بر روی پوست حرکت داده و کار طراحی را انجام می دهد. بر خلاف  میکروپیگمنتیشن که با استفاده از دستگاه و قلمی دیجیتال و دارای موتور برقی با قابلیت تنظیم دور موتور انجام می شود.

مدل های ابرو موثر در هزینه میکروبلیدینگ ابرو

نکته بعدی در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو، مدل های مختلف ابرو است (میکروبلیدینگ کرکی، مویی، حصیری مینیاتوری سه بعدی هایلایت مورب تاچ مو فلت اسپورت و ….) که قطعا هزینه انواع مختلف میکروبلیدینگ بسته به ظرافت و سختی کار متفاوت خواهد بود .

هزینه میکروبلیدینگ مویی ابرو از سایر انواع دیگر بالاتر است. اگر چه این روش از بسیاری از روش ها ماندگاری کم تری دارد، ولی به دلیل ظرافت بالا و زیبایی بیشتر، هزینه بیشتری نیز دارد و همین ظرافت بالا باعث طبیعی تر دیده شدن آن می گردد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

در کشورهای اروپایی میکروبلیدینگ مویی ابرو بیشترین طرفدار را به دلیل طبیعی و ظریف بودن دارد و تقریبا روش همگانی محسوب می گردد. گرچه در کشورهای آسیایی سایر روش ها نیز طرفداران خود را دارد، اما روش میکروبلیدینگ مویی از سایر روش ها طرفدار بیشتری دارد .

در میکروبلیدینگ ابرو رنگ بصورت خط به خط و  شبیه به تارهای موی ابرو و هم جهت با آن ولی در میزان های متمایز ریز و درشت کشیده می شود، پس با توجه به ظرافت کاری موجود نسبت به میکروپیگمنتیشن که در آن تمام قاب ابرو از جوهر پر می شود و به صورت یکپارچه همانند نقاشی رنگ شده دارد جلوه ای طبیعی تر به ابرو ها می بخشد و همین امر موجب شده تا طرفداران بیشتری پیدا کند.

میکروبلیدینگ بسیار ظریف تر از تتو های قدیمی است و خطوط تاری ایجاد می کند که دقیقا شبیه تارهای ابرو است که به قرینه شدن ابروها و پر شدن قسمت های خالی ابرو کمک می کند .

میکروبلیدینگ ابرو علاوه بر کاربرد زیبایی، کاربرد ترمیمی برای ابروهای کم پشت، نازک و نامتقارن را نیز دارد.

میکروبلیدینگ ابرو نسبت به میکروپیگمنتیشن دوره نقاهت بسیار کوتاه تری دارد همچنین با وجود هزینه کم تر دوام کوتاه تری نیز دارد. با توجه به دوره نقاهت کوتاه تر و عمق نفوذ کمتر می توان به عنوان روشی کمتر تهاجمی برای ایجاد طراحی طبیعی ابروها آن را در نظر گرفت.

شرایط سالن آرایشگاه

نکته بعدی در محاسبه هزینه میکروبلیدینگ ابرو سالنی است که در آن قصد انجام میکروبلیدینگ را دارید. هر چه سالن لوکس تر و مجهزتر باشد هزینه بالاتر خواهد بود. در برخی سالن ها برای خدمات میکروبلیدینگ اتاق های VIP وجود دارد و تمامی وسایل مصرفی یا شخصی است و یا از وسایل یکبار مصرف استفاده می شود که قطعا این مساله باعث افزایش قیمت میکروبلیدینگ ابرو شما می شود.

یکی دیگر از عوامل اصلی در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو میزان کاری است که قرار است انجام شود. بدین صورت که هر چه زخم عمیق تر و بزرگتر باشد ترمیم و اجرای ابرو روی آن زمان بیشتری خواهد برد و همین امر موجب افزایش قیمت کار می گردد.

موارد موثر در هزینه میکروبلیدینگ ابرو

 چنانچه قرار باشد میکروبلیدینگ روی تمام ابرو اجرا شود و یا اجرا  روی تاج ابرو یا قسمت مختصری از ابرو باشد و یا نیز قرینه سازی دو ابرو باشد، هزینه ها متفاوت خواهد بود که این هزینه را میکروبلیدینگ کار پس از مشاهده ابرو و مدل درخواستی شما قیمت را خواهد داد .

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : سعادت آباد ، میدان کاج ، کوچه علی اکبر دوازده ، ساختمان کاج ، طبقه پنجم

تلفن همراه : ۰۹۱۲۷۱۲۹۴۰۰

Call Now Button