میکروپیگمنتیشن خط چشم

یکی دیگر از عوامل مهم در زیبایی صورت به ویژه زیبایی چشم ها تاتو و یا میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه می باشد که این روش برای کسانی که پلک های افتاده ای دارند و یا چشم هایشان حالت خسته دارند نیز بسیار مناسب می باشد  در نتیجه تاتو خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن با متراکم نشان دادن مژه ها باعث برجسته تر و جذاب تر شدن چشم خواهد شد.

نکته مهمی که باید در میکروپیگمنتیشن خط چشم به آن دقت داشت این است که نسبت به انواع میکروپیگمنتیشن مانند ابرو و لب بسیار حساس تر بوده و دلیل آن نزدیکی آن به چشم و پلک ها هست و از طرف دیگر نسبت به تاتو های دیگر آرایش دائمی زیباتری می باشد.

 لذا برای جلوگیری از هر گونه عوارض و خطر احتمالی باید دقت داشت که این کار توسط پیگمنتر کاملا حرفه ای و آموزش دیده و دارای مدرک فنی حرفه ای با مواد اولیه و رنگدانه های استاندارد و دارای تاییدیه وزارت بهداشت انجام شود.

خط چشم و بن مژه

 • عوارض میکروپیگمنتیشن خط چشم

  از آنجایی که میکروپیگمنتیشن در ناحیه بسیار حساس از صورت و در مجاورت چشم ها انجام می شود اگر در مرکزی غیر استاندارد و با استفاده از مواد اولیه غیر استاندارد انجام شود می تواند عوارض جبران ناپذیری برای شخص داشته باشد اما اگر با کمی دقت در انتخاب مرکز مناسب برای میکروپیگمنتیشن خط چشم می توانید به آسانی و بدون هیچ عوارضی این آرایش نیمه دائمی زیبا را شما نیز داشته باشید.

 • هزینه میکروپیگمنتیشن خط چشم

  عوامل بسیار مهمی در هزینه های میکروپیگمنتیشن خط چشم می تواند موثر باشد از جمله مواد اولیه که شامل رنگدانه ها و قلم مورد استفاده می باشد تا سرویس های جانبی که توسط مراکز ارائه می گردد ، اما از همه مهم تر انجام این کار توسط پیگمنتر حرفه ای و آموزش دیده است که در مرکز مهریماه توسط حرفه ای ترین پیگمنتر های تهران زیر نظر مدیریت مجموعه سرکار خانم مهریماه نجفی میکروپیگمنتیشن خط چشم انجام می شود.

 • نکات مهم در تاتو خط چشم و بن مژه

  از نکات مهم در تاتو خط چشم به روش میکروپیگمنتیشن خط چشم رنگ آن و میزان ضخامت آن است که پیشنهاد می شود در هنگام تاتو خط چشم از پیگمنتر خود بخواهید در رنگ سیاه مورد استفاده از یک قطره رنگ قهوه ای نیز استفاده نماید که این کار علاوه بر زیبایی بیشتر  باعث می شود تا تاتو خط چشم شما به مرور زمان به سمت رنگ خاکستری یا آبی نرود.

 • ماندگاری میکروپیگمنتیشن خط چشم و بن مژه

  در مورد میزان ماندگاری تاتو خط چشم باید گفت این مورد به عوامل مختلفی بستگی دارد که از مهم ترین آن ها که تاثیر بیشتری به میزان ماندگاری و زمان ترمیم دارد می توان به نوع پوست اشاره کرد همچنین عواملی همچون سبک زندگی ، شرایط آب و هوایی و نوع رنگ از جمله عموالی هستند که نمی توان از تاثیر آن ها بر روی ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چشم پوشی نمود.

میکروپیگمنتیشن خط چشم در تهران

این روزها مراکز زیادی در تهران کار تاتو خط چشم را انجام می دهند اما حتما این برای شما سوال است که ویژگی های یک مرکز معتبر چه می تواند باشد؟

حتما دقت داشته باشید برای مراجعه به یک مرکز تاتو خط چشم در تهران به نکاتی همچون دارای مجوز از سازمان فنی حرفه ای بودن هم مجموعه و هم پرسنل توجه داشته باشید.

از طرف دیگر استفاده از مواد اولیه دارای استاندارد و مجوز وزارت بهداشت از دیگر ویژگی های مهمی هست که باید یک مرکز معتبر تاتو خط چشم در تهران داشته باشد .

مرکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن مهریماه واقع در محدوده سعادت آباد میدان کاج در تهران به مدیریت سرکار خانم مهریماه نجفی دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای بوده و از ویژگی های مهم مدیریت این مجموعه عضویت ایشان در آکادمی بین المللی فیبرز می باشد و از طرف دیگر تمامی پرسنل نیز ار بهترین هنرجویان با سابقه سالهای گذشته ایشان بوده و همگی دارای مدارک فنی حرفه ای و بهداشت نیز می باشند.

پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به انجام تاتو خط چشم حتما با ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان کارشناسان ما بهترین انتخاب را داشته باشید.

تاتو خط چشم و بن مژه

مزیت های تاتو خط چشم

 • کمتر شدن زمان آرایش

 • داشتن خط چشم متناسب با فرم صورت

 • پر پشت نمایش دادن مژه ها

مراقبت های بعد

 • نرسیدن آب تا دو روز بعد

 • قرارنگرفتن بر زیر نور مستقیم آفتاب

 • عدم استفاده از ریمل و سایه تا یک هفته

چه کسانی نمی توانند؟

 • افراد داری بیماری های خاص

 • اشخاص دارای بیماری های پوستی

 • بانوان باردار و یا شیرده