میکروبلیدینگ ابرو

مرکز میکروبلیدینگ مهریماه یکی از بهترین و مجهزترین مراکز میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو در تهران بوده که مدیریت آن سرکار خانم مهریماه نجفی دارای مدرک تخصصی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و دارای مدرک بین المللی PMU و عضو آکادمی فیبرز می باشد.

میکروبلیدینگ چیست ؟

برای هاشور ابرو روش های مختلفی وجود دارد که از جمله به میکروبلیدنیگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو می توان اشاره نمود که البته این روش ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند که ما در این قسمت به توضیح میکروبلیدینگ ابرو خواهیم پرداخت.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ ابرو توسط رنگدانه های خاص و استاندارد و با سوزن های استاندارد یکبار مصرف و کاملا استریل  انجام می شود که در مرکز مهریماه ما از مرغوبترین و معتبرترین برندهای رنگ که این رنگ ها خود نیز باعث تقویت موهای ابرو نیز می شود برای میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو استفاده می نماییم.

نکته مهم در مورد این رنگدانه ها که باید هنگام مراجعه به مراکز آرایش دائم به آن توجه داشت یکبار مصرف بودن آن ها بوده که برای هر شخص نیز باید از پک اختصاصی و یکبار مصرف میکروبلیدینگ فیبرز استفاده شود.

در روش هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ فیبرز به طور معمول کاشت در سطح و لایه های اولیه پوست انجام می شود و این مزیت را دارد که برای کسانی که موهای ابروی کم پشتی داشته و یا موهای ابروی آن ها ریزش داشته با انجام میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبرز پیاز مو تحریک شده و باعث رشد مجدد موهای ابرو نیز می گردد.

هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

 • رنگ طبیعی ابرو با هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ

  رنگی که در هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ فیبرز استفاده می شود به صورت تارهای مو بوده و در لایه سطحی پوست قرار گرفته یا به اصطلاح کاشته می شود و این رنگ ها به صورت تارهایی کاملا طبیعی یعنی کاشت رنگدانه به شکل مو داخل ابرو کشیده می شود.

 • ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر است ؟

  ماندگاری میکروبلیدینگ ابرو به موارد مختلفی از جمله نوع مواد مصرفی ، میزان تجربه و متد مورد استفاده پیگمنتر بستگی دارد در خیلی از موارد میکروبلیدینگ ابرو در مرکز مهریماه حتی مراجعه کنندگان نیاز به ترمیم نداشته و ماندگاری بالا خواهند داشت.

 • چگونه با میکروبلیدینگ ، ابرویی طبیعی خواهید داشت؟

  نکته مهم که در روش اجرای میکروبلیدینگ ابرو بسیار مهم است ، در این تکنیک خطو کاملا ظریف و مویی به زیبایی موی طبیعی که در نهایت بعد از جا افتادن میکروبلیدینگ کاملا طبیعی به نظر آمده و مرز بین خطوط میکروبلیدینگ  و ابروی طبیعی خود شخص به سختی قابل تشخیص می باشد .

 • چه تغییراتی می توان با میکروبلیدینگ ایجاد کرد ؟

  در هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ ،پیگمنتر می تواند ، تا حد خیلی زیادی مدل و حتی رنگ ابرو را نیز با اصلاح کردن آن تغییر داده و حتی این کار می تواند منجر به جوانسازی فرد نیز شود و به آن شخص چهره جذاب تر و به ابرو آن شکل جدیدی بدهد.

پیگمنتر ابرو باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

نکته ای که باید علاوه بر استفاده از مواد اولیه مرغوب مجاز و بهداشتی و یکبار مصرف به آن توجه داشت و به گونه ای بخش اصلی میکروبلیدینگ فیبرز می باشد ، پیگمنتر ابرو باید با اصول زیباشناختی چهره و طراحی کاملا آشنا باشد ، در مرکز مهریماه پیگمنتر مستر و اصلی سرکارخانم مهریماه نجفی بوده که ایشان دوره های اصلی و تخصصی خود را زیر نظر اساتید خارجی کمپانی فیبرز گذرانده و دارای مدرک تخصصی از سازمان فنی حرفه ای می باشند و دیگر پیگمنترهای مجموعه نیز تمامی دوره های مربوطه را زیر نظر ایشان گذرانده و از میان بهترین  هنرجویان ایشان گلچین شده اند و همه دارای مدارک لازم بهداشتی و مدرک سازمان فنی و حرفه ای هستند.

میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبروز در مرکز مهری ماه

ما در مرکز مهریماه بر اساس منشور اخلاقی و حرفه ای که در کار خود داریم ، خود را موظف می دانیم که این اصول را به شما یادآوری کرده و همچنین خود نیز آن را رعایت می نماییم. تمامی پیگمنترها در مرکز ما دارای کارت سلامت بهداشت می باشند.

و بعد از آن نکته مهم در رنگ های استفاده شده در میکروپبلیدینگ ابروها هست که  دارای اهمیت زیادی بوده و آن اینکه استریل و بهداشتی و کاملا ارگانیک  بودن آن ها است ،  که در این صورت این رنگ ها باعث عفونت نمی شوند و از طرف دیگر رنگ ها باید دارای  استاندارد و پروانه بهداشت باشند که  همگی آن ها از مواد طبیعی بوده و در آن ها از مواد شیمیایی و فلزات سنگین استفاده نشده و این باعث ماندگاری هر چه بیشتر رنگ می شود و از طرف دیگر انتخاب رنگ مناسب در میکروبلیدینگ فیبرز ابرو اهمیت زیادی در زیبایی و آراستگی ابروی شما دارد.

نکات مهم بهداشتی در میکروبلیدینگ ابرو

هاشور ابرو به روش میکروبلیدنیگ فیبرز یک روش کاملا بدون درد و خون ریزی می باشد ، فقط در مواقعی ممکن است بعد از میکروبلیدینگ کمی سوزش احساس شود که این سوزش نیز بعد از اتمام کار از بین رفته و دوران نقاهت نخواهد داشت.

و میکروبلیدینگ فیبرز به صورت کاملا طبیعی بوده که شخص می تواند بلافاصله بعد از انجام کار تاثیر آن را بر روی چهره خود دیده و به کارهای روزمره خود از جمله مهمانی و کار برسد.

میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبرز ماندگاری آن بالا بوده و خیلی دیر تغییر رنگ می دهد و مدت آن بین ۶ ماه تا یکسال بوده و بعد از آن تنها نیاز به ترمیم دارد و همچنین ماندگاری آن وابستگی زیادی به نوع پوست ، آب و هوا و نوع سبک زندگی فرد دارد.

و همچنین میکروبلیدینگ تلفیقی به روزترین روش دنیا بوده که ماندگاری آن نسبت به روش معمولی بسیار بیشتر می باشد.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

هزینه میکروبلیدینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به چند مورد آن اشاره خواهیم کرد.

اولین و مهم ترین دلیل در تعیین هزینه میکروبلیدینگ ابرو، مواد و ابزار و رنگ به کار رفته شده برای تتو اجرا شده در ابرو یا همان میکروبلیدینگ ابرو است هر چقدر مواد و رنگ مرغوب تر و اورجینال باشد قیمت بالاتر است همچنین رنگ های ارگانیک هزینه را بالاتر می برد همچنین دوام و کارایی اش نیز بیشتر خواهد بود. پس اگر هزینه میکروبلیدینگ توسط شخص یا سالن مورد نظر شما بسیار پایین است این نکته را بدانید که قطعا از مواد خوب و مرغوب استفاده نمی شود و همین امر موجب می شود شما به صرف هزینه چند برابری مجبور شوید زیرا هم ممکن است حساسیت زا باشد و شما را دچار بیماری کند و در بهترین حالت دوام خیلی کوتاهی دارد و در مدت زمان کمی نیاز به انجام مجدد میکروبلیدینگ پیدا می کنید. البته هر قیمت بالایی نیز دلیل بر با کیفیت بودن مواد و رنگ مصرفی نیست و شما نیاز است قبل از انجام میکروبلیدینگ بر روی ابروهای خود از مواد مصرفی و نیز شرایط کار پیگمنتر خود مطلع شوید و به طور کامل درباره آن تحقیق کنید.

از میکروبلیدینگ ابرو بیشتر بدانید!

مزیت های میکروبلیدینگ ابرو

 • طبیعی بودن رنگ و مدل

 • عدم صدمه به ابرو

 • تداوم رنگ و مدل

 • امکان تغییر رنگ و مدل

 • ماندگاری بالا

چه کسانی می توانند؟

 • برای متقارن سازی ابرو

 • ابروهای کم پشت

 • افراد با تارهای ابرو پراکنده

 • جهت تغییر رنگ و مدل ابرو

 • افراد دارای ابروهای کوتاه

چه کسانی نمی توانند؟

 • سابقه استفاده از داروهای خاص( با مشورت پزشک)

 • افراد دارای دیابت( با اجازه پزشک)

 • افراد دارای فشار خون

 • افراد داری سوابق بیماری های قلب

 • افراد دارای سوابق بیمارهای پوستی

یکی دیگر از خدمات ما در مرکز میکروبلیدینگ ابرو مهریماه ریمو ابرو می باشد ، به این معنا که در ریمو ابرو رنگ های قدیمی بر اثر هاشور های قدیمی و یا تاتوهای نا مناسب و رنگ های نامرغوب و سرب دار کاملا استخراج می شود ، در این روش کاملا از موادی استفاده شده که رنگ به طور کامل از پوست خارج شده بدون آسیب رساندن و ایجاد گودی و کلوئید و گوشت اضافه بر روی پوست .

ترمیم و ریمو ابرو برای کسانی که حاشور ابرویشان قدیمی بوده و کم رنگ شده و همچنین تاتوی قدیمی داشته و مدل ابرویشان دفرمه شده مناسب می باشد.

لیفت و لمینت ابرو روشی است که در آن ابرو ها به سمت بالا کشیده و حالت داده می شود و همچنین توسط مواد کاملا طبیعی و ارگانیک ویتامینه شده و پر پشت تر به نظر خواهد رسید.

در لیفت ابرو ، تارهای ابرو طبیعی تر به نظر خواهد رسید و بنابراین حالت زیبایی به چشم ها و چهره خواهد داد و باعث جوان تر شدن چهره نیز می گردد ، به طور کلی این روش برای کسانی مناسب است که به طور مداوم از ژل ابرو و ریمل ابرو استفاده می نمایند و از مزیت های آن این است که بعد از لیفت و لمینت ابرو منعی برای استخر ، آرایش ، وضو و نماز وجود نخواهد داشت.

لیفت و لمینت ابرو روشی است که در آن ابرو ها به سمت بالا کشیده و حالت داده می شود و همچنین توسط مواد کاملا طبیعی و ارگانیک ویتامینه شده و بنابراین مشکی تر و پر پشت تر به نظر خواهد رسید.

در لیمنت ابرو با کراتینه کردن ابرو باعث می شود ابروهای پرپشت تر و جذاب تر شوند و ترکیب لمینت ابرو با لیفت ابرو باعث زیبایی هر چه بیشتر ابرو خواهد شد.