میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو، جدیدترین و طبیعی ترین مدل های هاشور ابرو

مرکز میکروبلیدینگ ابرو و آرایش دائم مهریماه یکی از بهترین و مجهزترین مراکز رفع نواقص ابرو و ترمیم ابرو و هاشور ابرو در تهران بوده که مدیریت آن سرکار خانم مهریماه نجفی دارای مدرک تخصصی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و دارای مدرک بین المللی PMU و عضو آکادمی فیبروز است. میکروبلیدینگ ابرو به عنوان یکی از بهترین روش های شبیه سازی موی ابرو به صورت کرکی مویی و ترمیم ابروهای کم پشت و آسیب دیده شناخته شده است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

برای هاشور ابرو روش های مختلفی وجود دارد که از جمله به میکروبلیدینگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو می توان اشاره نمود که البته این روش ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند. ما در این قسمت به توضیح میکروبلیدینگ ابرو خواهیم پرداخت.

هاشور ابرو با این روش (میکروبلیدینگ) مدرن که یکی از جدیدترین و طبیعی ترین متدهای روز دنیاست که توسط رنگدانه های ریز مولوکول خاص و استاندارد و با سوزن های استاندارد یکبار مصرف و کاملا استریل به صورت خراش هایی در لایه سطحی پوست انجام می شود.

در مرکز مهریماه ما از مرغوبترین و معتبرترین برندها که کاملا اورگانیک و بدون سرب و تقویت کننده مو ابرو بوده برای میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو استفاده می نماییم.

در کنار این روش، استفاده از تاتو خط چشم نیز می تواند به زیبایی بیشتر چشم ها در هر زمان و شرایطی کمک کند.

 میکروبلیدینگ ابرو چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

نکته مهم در مورد این رنگدانه ها که باید هنگام مراجعه به مراکز آرایش دائم به آن توجه داشت؛ یکبار مصرف بودن آن ها بوده که برای هر شخص نیز باید از پک اختصاصی و یکبار مصرف میکروبلیدینگ فیبروز استفاده شود.

در روش هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ فیبروز به طور معمول کاشت در سطح و لایه های اولیه پوست انجام می شود و این مزیت را دارد که برای کسانی که موهای ابروی کم پشتی داشته و یا موهای ابروی آن ها ریزش داشته با انجام میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبروز پیاز مو تحریک شده و باعث رشد مجدد موهای ابرو نیز می گردد.