میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز ابرو، جدیدترین و بهترین مدل های هاشور ابرو

مرکز میکروبلیدینگ مهریماه یکی از بهترین و مجهزترین مراکز ترمیم ابرو و هاشور ابرو در تهران بوده که مدیریت آن سرکار خانم مهریماه نجفی دارای مدرک تخصصی از سازمان فنی و حرفه ای کشور و دارای مدرک بین المللی PMU و عضو آکادمی فیبرز است.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

برای هاشور ابرو روش های مختلفی وجود دارد که از جمله به میکروبلیدنیگ ابرو و میکروپیگمنتیشن ابرو می توان اشاره نمود که البته این روش ها با یکدیگر تفاوت هایی دارند. ما در این قسمت به توضیح میکروبلیدینگ ابرو خواهیم پرداخت.

هاشور ابرو به این روش مدرن، توسط رنگدانه های خاص و استاندارد و با سوزن های استاندارد یکبار مصرف و کاملا استریل  انجام می شود و در مرکز مهریماه ما از مرغوبترین و معتبرترین برندهای رنگ که این رنگ ها خود نیز باعث تقویت موهای ابرو نیز می شود برای میکروبلیدینگ ابرو و هاشور ابرو استفاده می نماییم.

میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

نکته مهم در مورد این رنگدانه ها که باید هنگام مراجعه به مراکز آرایش دائم به آن توجه داشت؛ یکبار مصرف بودن آن ها بوده که برای هر شخص نیز باید از پک اختصاصی و یکبار مصرف میکروبلیدینگ فیبرز استفاده شود.

در روش هاشور ابرو به روش میکروبلیدینگ فیبرز به طور معمول کاشت در سطح و لایه های اولیه پوست انجام می شود و این مزیت را دارد که برای کسانی که موهای ابروی کم پشتی داشته و یا موهای ابروی آن ها ریزش داشته با انجام میکروبلیدینگ ابرو با متد فیبرز پیاز مو تحریک شده و باعث رشد مجدد موهای ابرو نیز می گردد.