لیفت مژه + عکس لیفت مژه و ابرو

لیفت مژه و لمینت مژه چیست؟ و هر چیزی که در مورد آن باید بدانید

قطعا این روزها یکی از دغدغه های مهم خانم ها به ویژه خانم های جوان برای زیبایی، زیبایی مژه هایشان است که روش های مختلفی برای آن مانند لیفت مژه، کاشت مژه، اکستنشن مژه و … وجود دارد! اما نکته مهم و دغدغه اصلی برای همه، ماندگاری روش مورد استفاده و از طرف دیگر روشی با کمترین عوارض جانبی و نگهداری آسان است.

لیفت مژه و لمینت مژه

احتمالا شما نیز هر روز برای آرایش چشمان خود ناچار به استفاده از محصولات آرایشی چشم، از جمله ریمل هستید و چالش همیشگی خرید یک ریمل مناسب و تاثیرگذار را بارها و بارها تجربه کرده اید. چه ریمل معمولی و چه ریمل ضدآب نمی توانند برای مدتی مناسب چشم ها را با زیبایی لازم همراه ساخته و با گذشت چند ساعت، جلوه اولیه آن ها از بین خواهد رفت. با این حساب، استفاده از یک روش جایگزین برای زندگی مدرن امروزی و مناسبات اجتماعی، لازم به نظر می رسد. چنین روشی به اندازه میکروبلیدینگ ابرو، در زیبایی چهره شما موثر خواهد بود.

لیفت مژه

یکی از روش های جدید برای حالت دادن و بلندتر کردن مژه ها لیفت و لمینت مژه می باشد که روشی جدیدتر نسبت به فر مژه و اکستنشن مژه محسوب می شود.

لیفت مژه برای چه افرادی مناسب است؟

آن دسته از افرادی که می خواهند مژه هایشان برجسته به نظر آمده و با کمی تاب خوردن، جلوه ای مضاعف داشته باشد، لیفت مژه را روشی عالی خواهند یافت. دقت داشته باشید که با انجام این عمل ترمیمی زیبایی در یک مرکز معتبر و دارای تجربه و دانش کافی، نتیجه کار را به شکلی کاملا متفاوت مشاهده خواهید کرد. در غیر این صورت امکان آسیب دیدن مژه های شما وجود داشته و یا اثرگذاری لیفتینگ مژه ها بسیار کوتاه مدت بوده و ارزش هزینه ای که بابت آن می پردازید را نخواهد داشت.

مراقبت های قبل از لیفت و لمینت مژه

مراقبت های پیش از انجام لیفت و لمینت مژه را می توان در موارد زیر جای داد:

 1. حداقل ۴۸ ساعت قبل از انجام لیفت یا لمینت مژه، از محصولات چرب روی مژه های خود استفاده نکرده و از لوازم آرایشی نیز استفاده نکنید.
 2. تزجیحا از لنزهای تماسی حداقل ۴۸ ساعت پیش از انجام لیفت یا لمینت مژه استفاده نکنید.

مراقبت های بعد از لیفت و لمینت مژه

مراقبت های بعد از لیفت و لمینت مژه را به شرح زیر در نظر داشته باشید:

 1. تا ۴۸ ساعت ، استفاده از محصولات آرایشی چشمی را به تعویق بیندازید.
 2. از کرم های چرب استفاده نکنید.
 3. مژه های خود را لمس نکرده یا چشم ها را مالش ندهید.

لیفت مژه و لمینت

اما این دو روش یعنی لمینت مژه و لیفت مژه با یکدیگر تفاوت هایی داشته که در ادامه به آن ها می پردازیم.

لیفت مژه یا لمینت مژه کدامیک ؟

این دو روش یعنی لیفت و لمینت مژه به دلیل آنکه همیشه در کنار هم نامشان به کار می رود، به طور معمول با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند و شاید در بسیاری مواقع تفاوت های آن ها برای شخصی که قصد دارد تا مژه های پرپشت تری داشته باشد، به طور کاملا واضح مشخص نباشد! اما باید بدانید کاربردهای این دو روش با یکدیگر متفاوت بوده و اول از همه شما باید هدف خود را از زیبایی مژه هایتان مشخص نمایید تا بتوانید روش مناسب را انتخاب نمایید.

به طور خلاصه باید گفت لیفت مژه برای فر شدن و حالت دار شدن مژه مناسب بوده و لمینت مژه برای بلندی مژه و ضخامت و پرپشتی مناسب خواهد بود. اما در ادامه هر کدام را به طور جداگانه توضیح خواهیم داد.

لیفت مژه چیست؟

در صورتی که مژه های کوتاه و افتاده ای دارید و می خواهید مژه هایتان پرپشت و در عین حال فر و حالت دار شوند، به شما لیفت مژه را پیشنهاد می کنیم. در این روش برای حالت دادن مژه و فر کردن آن بیشتر از مواد گیاهی و کراتین استفاده می شود که جایگزین بهتری نسبت به فر مژه و اکستنشن مژه هستند.

ماندگاری لیفت و لمینت مژه

ماندگاری لیفت مژه بین ۲ تا ۳ ماه بوده و لیفت مژه روشی عالی برای بالا بردن مژه بدون آسیب رساندن به مژه های طبیعی فرد محسوب می شود.

یکی از مهمترین قسمت های حالت دادن به مژه با لیفت مژه کراتینه کردن آن است که باعث پرپشت تر شدن مژه می شود و همچنین از طرف دیگر باعث تقویت حجم و استقامت مژه ها نیز خواهد شد. این یکی از بی ضررترین روش های زیباسازی مژه ها محسوب می شود که اگر به وسیله فرد ماهر و با تجربه به انجام برسد، کمترین میزان زیان دهی و آسیب بر مژه ها را نیز به همراه خواهد داشت. به واقع اگر مطمئن باشید که لیفت مژه ها را در یک مرکز حرفه ای و دارای اعتبار و شهرت مناسب انجام می دهید، نه تنها به مژه های شما آسیبی وارد نمی شود، بلکه آن ها تقویت شده و می توانید مطمئن باشید که در آینده از کیفیت خوبی برخوردار خواهند بود.

هزینه لیفت و لمینت مژه

هزینه لیفت و لمینت مژه در یک محدوده قرار گرفته و با توجه به شرایط مژه های فرد متغیر بوده و البته نسبت به سال های مختلف، متغیر خواهد بود.

این موارد را به خاطر داشته باشید؛

 • پیش از آن که برای آرایش کردن اقدام کنید، به اندازه بیست و چهار ساعت منتظر باشید تا از زمان انجام لیفت گذشته و مژه های شما آمادگی دریافت مواد و سنگینی آرایش را پیدا کنند.
 • هیچ نگرانی حین خواب برای از بین رفتن و تخریب حالت مژه ها وجود ندارد و شما می توانید با خیال راحت، به هر شکلی که مایل هستید بخوابید. صبح فردا مژه های لیفت شده، حالت برجسته و زیبای خود را خواهند داشت.
 • توصیه می کنیم پس از لیفت مژه ها، دیگر از مژه مصنوعی استفاده نکرده و تنها در صورت تمایل چند قلمو ریمل روی مژه های خود بزنید.

مزایای لیفت مژه

 • ماندگاری مناسب

 • پرپشت کردن مژه

 • امکان استفاده از لنزهای تماسی

 • محافظت مژه از سرما و گرد و غبار

مزایای لمینت مژه

 • حفط حالت مژه حتی بعد از خواب

 • روش طبیعی برای تقویت مژه

 • بلندتر شدن مژه و افزایش رشد آن

 • محافظت در برابر گرد و غبار و سرما

لمینت مژه چیست؟

اگر قصد دارید صرفا ضخامت مژه های شما بیشتر شود و مژه های بلندتری داشته باشید و نیازی به فر شدن مژه های خود ندارید از لمینت مژه استفاده نمایید. در لمینت مژه از سرم مخصوص و رنگ و کراتین استفاده می شود و دوام آن بین ۳ هفته تا حداکثر ۲ ماه خواهد بود.

مهمترین کار در لمینت مژه اشباع کراتین مژه است و لمینت مژه روش طبیعی برای تقویت مژه می باشد.

پیشنها ما برای شما استفاده از هر دو روش یعنی لمینت و لیفت مژه به صورت ترکیبی می باشد اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که ابتدا باید لیفت مژه بر روی مژه های شما انجام شود و بعد از فاصله زمانی حداقل ۲ روز اقدام به لمینت مژه نمایید.

اگر پیش از این لمینت مژه انجام داده اید امکان لیفت مژه نخواهید داشت، زیرا با انجام لیفت مژه بعد از لمینت مژه باعث از بین رفتن مواد لمینت خواهید شد. از این روی لازم است که پیش از انجام هر یک از این دو روش زیبایی مژه ها، تصمیم گیری درستی نسبت به انتخاب هر یک داشته باشید. با دریافت مشاوره زیبایی، می توانید بهترین روش ترمیمی زیبایی مژه های خود را انتخاب کرده و حداکثر زیبایی را به دست بیاورید.

تاتو بن مژه روشی برای زیبایی دائمی و آرایش دائمی ابرو بوده که البته بسیار کار حساسی می باشد که در مجموعه مهریماه توسط تکنسین کاملا حرفه ای و آموزش دیده با مرقوب ترین پیگمنت ها با لوازم کاملا استریل و یکبار مصرف صورت میگیرد.

تاتو بن مژه روشی برای زیبایی دائمی و آرایش دائمی ابرو بوده که البته بسیار کار حساسی می باشد که در مجموعه مهریماه توسط تکنسین کاملا حرفه ای و آموزش دیده با مرقوب ترین پیگمنت ها با لوازم کاملا استریل و یکبار مصرف صورت میگیرد.

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

آدرس : سعادت آباد ، میدان کاج ، کوچه علی اکبر دوازده ، ساختمان کاج ، طبقه پنجم

تلفن همراه : ۰۹۱۲۷۱۲۹۴۰۰

Call Now Button